بررسی نحوه فروش اینترنتی با پلتفرم ها (قسمت چهارم)

پلتفرم های ارائه شده در قسمت قبل مانند Shopify و Bigcommerce  و Magento در نوع خود کارا و مفید بودند و در  عین کارا بودن دارای مشکلاتی نیز بودند. سومین پلتفرمی که شما را در نحوه فروش اینترنتی یاری می کند؛ nopCommerce است. که در ادامه با آن آشنا خواهیم شد.

نحوه فروش اینترنتی با پلتفرم  nopCommerce

این پلتفرم با زبان Asp.net نوشته شده و یکی از جمله فروشگاه ساز های معروفی است؛ که امروزه مورد استقبال بسیاری از کسانی که می خواهند کسب و کار خود را در زمینه فروش آغاز کنند، واقع شده است. nopCommerce را یک فروشگاه ساز قدرتمند می دانند. زیرا امکانات ارائه شده در آن بطور کامل و جامع یک تجارت آنلاین را پشتیبانی می کند. این پلتفرم از زمان ارائه شدن توانست مورد توجه بسیاری از افراد قرار بگیرد. جالب است که بدانید تقریبا بیشتر از 27 هزار فروشگاه آنلاین، نحوه فروش اینترنتی خود را به کمک این برنامه به جلو می برند. این برنامه همچنین در زمان استفاده می تواند امکانات جدیدی را به فروشگاه شما اضافه کرده؛ تا نهایت استفاده را از آن ببرید. جالب است که بدانید، nopCommerce را همچنین یکی از امن ترین پلتفرم های حال حاضر در دنیای تجارت الکترونیک می دانند. مانند سایر مدل های ذکر شده این پلتفرم در عین داشتن قابلیت های یاد شده، کاملا متن باز و رایگان است. در نتیجه اعمال تغییرات و بهبود عملکرد در آن به سرعت صورت می گیرد. فروشگاه آنلاینی که به واسطه ی nopCommerce ایجاد می شود؛ کاملا استاندارد بوده و جالبتر آنکه شما می توانید از سرعت بالا و تکنولوژی های بروز بکار برده شده در این برنامه، آسوده خاطر باشید.      

محیط کاربری nopCommerce

اولین موردی که در رابطه با این پلتفرم وجود دارد، امکان استفاده زبان فارسی و تاریخ شمسی است. همین مسئله باعث شده است تا امروزه، بسیاری از کاربران ایرانی و فارسی زبان در جهت ساخت و پیشبرد نحوه فروش اینترنتی خود، از این پلتفرم استفاده کنند. nopCommerce به غیر از مورد ذکر شده کاملا پاسخگو بودن و اگر کاربران در دستگاه های مختلف قصد بررسی و انجام خرید از فروشگاه آنلاین شما را داشته باشند، این کار طبق اصول کاربر پسند بودن ، یا واکنش گرا بودن به راحتی انجام می شود. شما همچنین می توانید با کمک این برنامه چندین فروشگاه را راه اندازی کنید. در نتیجه مشکلی از این بابت نخواهید داشت و تمام فروشگاه های خود را در زمینه های مختلف می توانید با nopCommerce با یک پنل مدیریتی بررسی کنید.

ویژگی های nopCommerce

اگر از این پلتفرم در جهت شروع نحوه فروش اینترنتی خود استفاده کنید، می توانید کاملا اطمینان داشته باشید، که nopCommerce دقیقا براساس اصول سئو طراحی و برنامه نویسی شده است. بجز حالت چند فروشگاهی شما می توانید در این پلتفرم سیستم چند فروشنده ای را نیز اعمال کنید. در نتیجه اگر کاربر محصولات مختلفی را سفارش داد؛ هر کدام به یک فروشنده خاص، اعلام می شود. در نتیجه هزینه نگهداری از محصولات و بوجود آمدن اختلال در سفارشات، از بین رفته و تمامی مراحل به درستی پیش خواهد رفت. این پلتفرم همچنین دارای سیستم احراز هویت است؛ که هرگونه بروز مشکل در این رابطه را رفع خواهد کرد. در نتیجه اگر به فکر راه اندازی یک فروشگاه آنلاین منسجم و قوی هستید؛ ابتدا این پلتفرم را انتخاب کنید.