خیر، با دریافت هر یک از مدلهای فروشگاه ، نیازی به پرداخت هزینه ای بابت ثبت دامنه و میزبانی وب وجود ندارد. جی کسب ، فروشگاه شما را میزبانی کرده و دامنه دلخواهتان را تحت پیوند org/.net/.com/.ir بصورت رایگان ثبت می نماید.
بله . در صورتیکه دامنه ای را قبلا ثبت کرده اید می توانید از شرکت ثبت کننده دامنه خود بخواهید NS های دامنه شما را به روی NS1.gkasb.ir و NS2.gkasb.ir تنظیم نماید و یا در صورت تمایل جی کسب می تواند این دامنه را منتقل (Transfer) نماید. همچنین می توانید بر روی یک زیر دامنه از سایتتان مانند shop.yoursitehome.com فروشگاهتان را فعال و link آن را در سایت اطلاع رسانیتان قراردهید.
دامنه ای که جی کسب برای فروشگاه شما ثبت می نماید ، متعلق به شما بوده و در هر زمانی می توانید آن را به جایی که تمایل داشته باشید منتقل نمایید.
بله . در هر زمان می توانید با پرداخت مابه التفاوت مربوطه، نسخه فروشگاه خود را ارتقاء دهید.
بله. همین فروشگاه آزمایشی که ساخته اید برای شما عملیاتی خواهد شد و شما می توانید تنظیماتی و تعاریفی را که در فروشگاه آزمایشی خود انجام داده اید حفظ کنید.
درگاه پرداخت اینترنتی فروشگاه شما بصورت اختصاصی متعلق به شما بوده و پول مستقیم و بدون واسطه از طرف بانک به حساب شما واریز می شود و جی کسب هیچگونه دخل و تصرفی در آن ندارد.
بله. شما می توانید سایت اطلاع رسانی خود را داشته باشید و آن را از طریق یک link در سایتتان به فروشگاهتان وصل کنید . در این شرایط فروشگاهتان می تواند یک زیر دامنه از سایت اصلی تان مانند shop.yourwebsite.com باشد.
بله. شما می توانید یک طراحی سفارشی برای فروشگاهتان سفارش دهید. در این شرایط این طراحی توسط تیم گرافیک جی کسب انجام و بر روی فروشگاه شما قرار خواهد گرفت .
جی کسب به شما کمک می کند تا به راحتی با هر بانکی که راحت تر هستید و خدمات پرداخت اینترنتی برخط می دهد فروشگاهتان را به درگاه پرداخت اینترنتی و آنلاین متصل کنید . برای این منظور با داشتن یک حساب بانکی در یکی از بانکهای معتبر کشور ، قراردادی بین شما و بانک برای فعال سازی پرداخت آنلاین در سایتتان منعقد خواهد شد و طی آن بانک ، اطلاعات لازم را جهت این ارتباط در اختیار شما قرار خواهد داد . همکاران ما در جی کسب به شما کمک می کنند به راحتی با کمک این اطلاعات ، تنظیمات لازم را در فروشگاهتان در کمتر از چند دقیقه انجام داده و فروشگاهتان را به پرداخت آنلاین مجهز کنید.
بله. شما می توانید در فروشگاهتان فقط کالاها و خدماتتان را معرفی کنید بدون اینکه امکان خرید را برای هیچ یک از کالاهایتان فعال کنید
بله . شما می توانید به زبانهای فارسی ، انگلیسی ، عربی و … فروشگاه خود را بسازید.